Romantika v knižní sérii a recenze

27. července 2014 v 20:00 | Renata Štulcová |  Zábava
Zatímco ve třetím díle a ještě více ve čtvrtém padají polibky, druhý díl je sice o lásce, ale bez těch sladkých polibků.
Vlastně líbá se v něm Meluzína s Lucienem, jenomže ti jsou dospělí.
Hlavní hrdinka Marina navštěvuje ve druhém díle teprve sekundu, čili sedmou třídu.
Tedy neříkám, že by se nemohla dívka v sedmé třídě líbat, ale přeci jen čtou Rafaelku čtenářky od 6 do 99, tudíž vzhledem k těm mladším se musím v romantice zatím mírnit. Líbající
.

Věrní čtenáři ví, že si později přijdou na své, že láska je hybnou silou celého osmidílného příběhu, což si můžete ověřit, pokud jste tak již neučinili, v článcích Flirt a romantika v knize číslo 4 a v Obhajobě mých hrdinů.
.
Dneska se chci vrátit k druhému dílu, který vypráví nejen o prvním setkání Mariny s její velkou láskou Plantefoliem, ale hlavně příběh smutné lásky Marininy sestry Meluzíny. Blogerka Ronnie napsala...

už před rokem a půl recenzi druhého dílu Tanců nág po přečtení knihy, kterou jí poskytlo Knihcentrum.cz. Já se o ní dozvěděla až dneska a hned vám ji předávám. Recenzi si můžete přečíst TADY.
A jestli váháte, co vlastně vidíte na obrázku, tak vězte, že se jedná o podzemí krále nág Basilea, kde na Marinu ve druhém díle série zaútočil jedovatý had.
.
Související články:
 

5 lidí ohodnotilo tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama