Spisovatelka královna července

11. července 2013 v 8:58 | Renata Štulcová |  O psaní
Tak nyní si většina lidí říká: "A je to tady, už si nevidí ani na špičku nosu." Ale omyl, kdo mě zná, je mu jasné, že sama sebe takhle nenazvu, že všechno bude jinak.
.
A správně hádá, protože takový nadpis, při jehož čtení se až červenám, dala svému článku na blogu spisovatelka a blogerka Edith Holá, a já ten nadpis přebírám jako magnet na zvědavé čtenáře, kteří by sem na Rafaelovu školu možná ani jinak nezabloudili.
.
Článek je vlastně rozhovorem, při němž otázky kladla Edithina neteř, čtenářka Rafaelky a Edith, která knihu také četla, jí odpovídala. Velmi zajímavé a já si ráda přečetla odpovědi.
.
Často totiž píšu věci, jak je cítím, a neformuluju si je slovy a pak jsem ráda, když druzí ty věci z mých knih rozeberou. Takže díky Edith a díky Terezko Usmívající se a vy čtenáři si můžete nezvyklý rozhovor přečíst...

TADY na blogu GAIA. Už jen když ho otevřete, prosluní vám srdce a duši.
.
A kdo by se chtěl podívat přímo na blog k Edith, tak může kliknout SEM. Právě máte šanci se stát spoluautory e-knihy, takže jestli píšete, rychle si to přečtěte. Nevinný Čas je do 15. 7. 2013
.
A co vám dneska pustím... Video s hudbou od Secret Garden, které vyrobila moje oblíbená autorka klipů Rumunka Andrea Petcu.
.
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama