Proč já jsem já? Den šestý

29. července 2013 v 21:40 | Renata Štulcová |  Zábava
Také jste se v dětství ptali: "Proč já jsem já? Kdo vlastně jsem? Jak se zrovna moje duše dostala do tohoto těla a života?"
.
I o tom si s Edith Holou povídáme v šestém dni našeho online rozhovoru. Několik šťastlivců, kteří mě mají v přátelích na FB, tenhle článek už četlo. Ostatní neměli šanci, protože Blog.cz měl poruchu a článek se na mém blogu nezobrazil. Takže ho uveřejňuju znovu. Snad už ho uvidíte... Případně si mě najděte na FB, aby vám příště nic neuteklo, jsem tam s tímhle jménem jediná. Usmívající se
.
Co se ještě dozvíte? O tom, jak studuju odborné knihy, jak pátrám po nesrovnalostech v dějinách, jak kvůli tomu píšu příšerně pomalu a čtenáři se nemohou dočkat dalších dílů knih. Jsou to mé metody, třeba by vám při psaní nevyhovovaly, ale jestli jste zvědaví, můžete si počíst na odkazu:
.
.
Pro vás, kdo jste se právě vrátili z dovolené, předchozí dny rozhovoru najdete tady, hezky jsem vám je seřadila, se musím pochválit, protože editování tolika odkazů je teda věc Mrkající :
.
.
Až uplyne den osmý...

máme pro vás soutěž o třetí knihu Rafaelovy školy, o žhavou letní novinku, která nese podtitul Rohy faunů.
.
A máte-li dneska chuť na ozvěny keltské hudby, nabízím vám víc jako hodinu poslechu z tohoto videa od skladatele zvaného Brunuhville:
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama