O knize na pohřebišti

25. dubna 2013 v 21:36 | Renata Štulcová |  Zábava
Křtila jsem novou knihu a bylo to v místech velmi posvátných a zvláštních. Naskýtá se otázka, co bude za tisíc let? Budou také na našich pohřebištích mít lidé co vystavovat a slavit?
.
Ale nechme chmurných vizí a pobavme se. Dnešní další video vypráví o mé nové knize a o PC hře, kterou vytvořili moravští archeologové. Hra vyšla s knihou v jednom krásném dárkovém balení.
.
Svá "moudra" pronáším od minuty 2:22. A nyní při shlédnutí videa jsem se nestačila divit, jaká "moudra" ze mě lezla.
.
A jestli se chystáte jednou v budoucnu křtít své knihy, bude se vám hodit jedna rada...


Nedávejte si před křtem vyměňovat skla v brýlích. Já tak neprozřetelně učinila a v optice to spletli a dali mi do obrouček taková skla, která šíleně odrážela světlo nejen ven na lidi, ale taky mně do očí. Chvílemi jsem byla úplně oslněna (světlem).
.
A každý kameraman a fotograf, který se ke mně dostal, mi pravil: "Víte, máte krásné brýle, ale nemohla byste si je na chvíli sundat?" To byla nejčastější věta večera. Mrkající
.
 

9 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 XRumerTest XRumerTest | E-mail | 9. května 2017 v 19:12 | Reagovat

Hello. And Bye.

2 JeremySoaNo JeremySoaNo | E-mail | Web | 15. listopadu 2017 v 14:47 | Reagovat

<a href=http://www.skabadip.nu/178-ray-ban-sale-australia.asp>Ray Ban Sale Australia</a>
Take the time one per year to check your insurance policy and make side by side comparisons along with other property insurance companies. You might find how the firm that presented you the greatest premium rate just last year will amount to a lot more for your subsequent year. Tend not to hesitate to alter to another reputable organization in the event the cost and insurance coverage is correct.

<img>https://www.kirstenkjaerlarsen.dk/images/kir2/6496-louis-vuitton-shoes-replica.jpg</img>

You should not use the identical resume or resume cover letter to apply for different jobs. You should make your curriculum vitae or cover letter in function of the position you desire. Ensure you highlight related job encounters or particular skills that signify an edge for the task you need.

<img>https://www.deharmonie.nu/images/deh2/6437-replica-ray-ban.jpg</img>

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama