Kroužek čtenářek/ů

2. března 2012 v 8:22 | Renata Štulcová |  O psaní
Zvu vás blogerky a blogery všech generací každý měsíc ke čtení knížky, kterou si společně odhlasujeme. Poté následně si o ní budeme povídat a diskutovat bez zásahů profesionálních kritiků.
.
Kroužek čtenářek a čtenářů se koná na nově vznikajícím e-magazínu GAIA v rubrice ČAJÍRNA - KAFÍRNA (název si vyberte podle nápoje, kterému dáváte přednost Usmívající se ).
.
V těchto dnech se tam rozjíždí čtení a povídání nad první knihou, kterou si sedm čtenářek odhlasovalo.
.
Pokud máte rádi historickou beletrii spojenou s láskou, středověkem, středověkým chápáním světa, s dalekými cestami přes půl světa (jako podnikl Marco Polo), s boji, rytíři a mnichy, se zářivým světem Orientu a také naším domovem, jste zvány/i na stránky:
.
ČAJÍRNY - KAFÍRNY (kde se dočtete detaily)
.
a na stránku V březnu čteme, kde najdete rozhovor o první odhlasované knize. Jmenuje se MOJMÍR - CESTA PRAVÉHO KRÁLE. Právě protože jsem ji napsala, tak ten rozhovor je veden se mnou, můžete se v něm dočíst další věci o mém psaní.
.
Projekt ČAJÍRNA - KAFÍRNA vytvořila a vede Alena Vorlíčková právě pro všechny milovníky knihy, knihomoly, prostě pro nás čtenářky a čtenáře, pro všechny kdo čtou pro radost a zábavu.
.
Jestli se budete chtít do povídání zapojit, stačí zajít do knihovny a vybranou historickou knihu Mojmír - cesta pravého krále si půjčit. Já se budu také zapojovat, odpovídat na všetečné otázky a jsem moc zvědavá na postřehy čtenářů.
.
Kdo tento historický román propletený s láskou už četl a prožil, tak chápe, proč jsem se po jeho dopsání vrhla na úplně odlišné téma - Rafaelovu školu. Mojmíra jsem psala dva roky. Bylo to náročné psaní. Příběh totiž klade vážné otázky... Ukazuje, že sice člověk má možnosti volby, ne vždy však vede naše volba k jinému cíli, než je nám určen... Kniha klade otázky, které jsou i dneska stále platné...
.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Tammy Tammy | Web | 2. března 2012 v 13:31 | Reagovat

Škoda, že poslední dobou nevím kam dřív skočit a čtení knížek nějak nestíhám (válí se mi doma několik a ne a ne to dočíst. I knížky od vánoc jsou pořád teprve v pořadníku. Jinak bych se přidala, může to být fajn sdílet dojmy z knih s ostatními. Jen přinutit se do čtení něčeho zrovna vybraného hmmm :-?

2 Midnight Midnight | Web | 2. března 2012 v 19:01 | Reagovat

Teď mě jenom napadlo. Kdo se bude starat o Čerta až bude Marina nymfa? To se bude pořá metamorfovat do člověka? :-?

3 Renata Štulcová Renata Štulcová | 2. března 2012 v 22:06 | Reagovat

[2]: Čerta dostane během týdne do opatrování Puk.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama